Beaver Salon International 2014 – Beauty in China, Praise of World

W dniach 21 – 24 października 2014 ponad 1200 fryzjerów wzięło udział w światowej konferencji
Beaver Salon International 2014. Konferencja odbyła się w największym państwie świata,
w osiemnastomilionowym Kantonie zwanym „Miastem Kwiatów”, który w starożytności był stolicą Chińskich dynastii.

Obecni byli również dystrybutorzy i przedstawiciele marki z całego świata. Wymianom poglądów na temat sposobów polepszenia sprawności serwisowania klienta, jakości obsługi w salonach i oczekiwań klientów, a także trendów na nadchodzący sezon, nie było końca. Swoimi doświadczeniami dzielili się z nami Fryzjerzy z całego świata, którzy nie tylko są artystami w swoim zawodzie, ale także właścicielami nie rzadko kilkuset salonów, pracujących na marce Beaver Professional.

Wszyscy mieli okazję zwiedzić nowo wybudowaną fabrykę Beaver, wyposażoną w najnowsze światowe urządzenia i technologie pozwalające na utrzymanie jakości produkcji na najwyższym możliwym poziomie. Począwszy od pomieszczeń biurowych poprzez archiwum, zinformatyzowanie całości, komunikację, pomieszczenia – komory usuwające wszelkie pyły i zanieczyszczenia pracowników po samo Laboratorium R&D hale produkcyjne oraz restaurację dla gości wizytujących fabrykę. Standardy bezpieczeństwa i higieny to priorytet marki od początku jej istnienia a co za tym idzie wszystko co tam się znajduje to  najwyższa klasa światowa.

W wieczornej części zaproszeni goście wzięli udział w przygotowanym specjalnie na tę okazję widowisku prezentującym techniki fryzjerskie. Metamorfozy modelek odbywały się na oczach uczestników, a w kulminacyjnej części wieczoru uczestnicy otrzymali kolorystyczny pakiet wrażeń zapowiadających wprowadzenie na światowy rynek nowych, zaprojektowanych w najnowszej technologii farb ESPECTRO Beaver Professional.

Nasi współpracownicy brali również udział na tym niezwykłym wydarzeniu. Wiedzą i doświadczeniem jaką zdobyli z całą pewnością będą się sukcesywnie z Państwem dzielić, aby jeszcze bardziej móc zachwycić i pokazać nowoczesne rozwiązania, które wyróżnią salony pracujące z marką Beaver Professional.