Wyróżnienie Nadzwyczajne „Laur Eksperta – NAJLEPSZA MARKA” i Certyfikat „Laur Eksperta” 2016/2017

„Czuję się zaszczycona, mogąc stać przed przedstawicielami polskiej elity gospodarczej. Należą Państwo do  elity dlatego, że dostarczają Państwo na rodzimy, a często również na zagraniczne rynki, produkty i usługi, które mogą być wizytówką naszej przedsiębiorczości, są świadectwem i symbolem kreatywności, nowatorstwa, najwyższej jakości i wartości dla klienta” - tymi słowami powitała gości Uroczystej Gali Finałowej Programu „Laur Eksperta” Kamila Przenios [...] czytaj więcej »

Seria Keratynowa z medalem Mercurius Gedanensis

Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko i skorzystali z profesjonalnego badania włosów i skóry głowy, przeprowadzanego przez nasze konsultantki. W tym roku wyjeżdżamy z targów z medalem Mercurius Gedanensis dla Serii Keratynowej za najlepsze kosmetyki do pielęgnacji włosów. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie, którym obdarzają nas Państwo na codzień i nadal będziemy dokładać wszelkich starań by tworzyć dla Państwa najwyższej jakości ko [...] czytaj więcej »

LOOK Beauty VISION – Beaver

LOOK Beauty VISION to profesjonalnie zorganizowane wydarzenie dla Branży Fryzjerskiej i Kosmetycznej w którym oczywiście nie mogło zabraknąć marki Beaver Professional. Cieszące się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród zwiedzających, luksusowe kosmetyki Beaver, były jedną z nagród w zmaganiach konkursowych, stanowiących prawdziwą wizytówkę targów. Coroczne święto kreatywności, barw i unikatowych pomysłów, było szansą na zdobycie wiedzy podczas spotkań b [...] czytaj więcej »

My kochamy New York i Ottawę, New York i Ottawa kochają nasze kosmetyki!

10 Kwietnia 2015 roku w USA i Kanadzie ruszyła kampania promocyjna naszych kosmetyków. Przy współpracy z firmą BIRCHBOX ponad 300 tys. subskrybentów otrzyma możliwość przetestowania produktów marki Beaver Professional z serii HYDRO Expert. [gallery ids="534,533,538,539,540,541,542"]