Polityka prywatności

  1. Beaver Professional Polska nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników swoich serwisów.
  2. W czasie korzystania z serwisów możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail.
  3. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było odpowiedzieć danemu czytelnikowi lub wysłać informacje o nowościach, promocjach i konkursach organizowanych przez Beaver Professional Polska. Imię pozwala zwracać się do czytelników po imieniu. Wiek jest wykorzystywany do celów marketingowych.
  4. Beaver Professional Polska zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.
  5. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości kryją się informacje dotyczące nowości, promocji, a także konkursów.
  6. Beaver Professional Polska zastrzega sobie prawo do zmiany Polityki Prywatności. Każdego użytkownika obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

 

Przykładamy dużą wagę do ochrony danych naszych użytkowników i traktujemy je jako poufne.

Jeżeli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie zapisuj się do newslettera.